MÖBLER / Möbler, övrigt / Blombord 5544303
nr 554 4303
Blombord
Rokokostil, 0.1900, längd: 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 24 november 2008
kl 17:10:33
300 kr
350 kr
400 kr
550 kr
600 kr
6
1.400 kr
7
750 kr
7
850 kr
8
1.500 kr
1.600 kr
8
1.800 kr
9
1.800 kr
9
1.900 kr
8